Віртуальна екскурсія

Дитячий Клуб «Wonder Ville» знаходиться в центрі Борисполя поруч з міським парком на першому поверсі відокремленої будівлі з власною територією та власним огородженим ігровим майданчиком.

 

Відвідувачі та клієнти Дитячого Клубу «Wonder Ville» мають можливість почекати дитину і перепочити на м’яких диванчиках ресепшину, а адміністратор з радістю запропонує випити кружечку ароматного чаю чи скористатись клубним Wi-Fi.

 

Зал Дитячого Клубу «Wonder Ville» для занять байбі-фітнесом та хореографією обладнаний ударостійким ламінованим панорамним дзеркалом італійського виробництва, яке гарантує безпеку  наших маленьких відвідувачів на випадок зіткнення або падіння під час занять. Для покриття підлоги використаний сертифікований амортизуючий термоізоляційний матеріал, більш відомий як EVA, завдяки якому мінімізується ризик отримання травм від падіння та зменьшується навантаження на кінцівки під час активних ігор і занять.

 

У світлій і просторій ігровій кімнаті міні — садочку Дитячого Клубу «Wonder Ville» за рахунок спеціалізованих дитячих меблів та сертифікованих іграшок створено середовище, яке дозволяє використовувати найсучасніші методики розвитку і виховання дітей.

 

Навчальна кімната Дитячого Клубу «Wonder Ville» за рахунок лаконічного дизайну та використання стриманих кольорів в інтер’єрі створює найбільш сприятливі умови для концентрації та максимальної уваги під час занять.

МЕНЮ: